Kuchnia

Zapraszamy do obejrzenia galerii z realizacją projektu kuchni.

Kuchnia krok po kroku.

Aby uzyskać wstępne informacje dotyczące Państwa Kuchni, prosimy o przyniesienie lub przesłanie planu pomieszczenia. W trakcie wizyty będą Państwo mogli odbyć konsultację z naszym projektantem. Zna on problematykę związaną z aranżacją wnętrz, a kuchni przede wszystkim. Podczas spotkania konkretyzują się wymagania estetyczne i praktyczne, a także mogą dostać Państwo wstępną kalkulację przyszłej kuchni.

Jeśli akceptują Państwo wstępne warunki cenowe i ofertę Firmy Dąbex, zlecają Państwo wykonanie projektu naszemu projektantowi – jednorazowy koszt projektu –500zł brutto . W cenę projektu wliczona jest wizyta projektanta w domu w celu zmierzenia pomieszczenia, oraz projekt niezbędnych przyłączy elektrycznych i hydraulicznych. Ewentualne zmiany podłączeń wykonywane są przez klientów we własnym zakresie.

Projekt, który w każdym wypadku powstaje jako owoc indywidualnego i długotrwałego zaangażowania w wyłącznie Państwa kuchnię, do momentu podpisania umowy (i wpłacenia zaliczki) nie jest Państwu wydawany.

Aby Kuchnia spełniała Państwa MARZENIA i oczekiwania przed podpisaniem Właściwej Umowy odbywamy wspólnie niezbędną ilość spotkań konsultacyjnych. Analizujemy wszystkie zastosowane rozwiązania stylistyczne i techniczne.

Bezzwłocznie po podpisaniu umowy następuje kolejny, bardzo dokładny pomiar pomieszczenia, uwzględniający wszystkie techniczne detale, co daje nam i Państwu gwarancję właściwego wyprodukowania mebli i sprawnego montażu.

Posiadamy całą ofertę dostępną na rynku. Jeśli jednak życzą sobie Państwo zamontować sprzęt zakupiony w innym miejscu pobieramy opłatę montażową w wysokości od 150 do 250 zł od każdego urządzenia: (opłata tylko za montaż)

  • lodówka,
  • piekarnik,
  • płyta elektryczna i gazowa w blatach drewnianych,
  • zlew w blatach drewnianych,
  • zmywarka,
  • mikrofalówka,
  • pralka.

KOSZT MONTAŻU – 10 % WARTOŚCI MEBLI, PŁATNE PO MONTAŻU.

Przed przystąpieniem do realizacji pobieramy zaliczkę wys. 45% wartości mebli kuchennych i wyposażenia. Dopłata do 90% wartości mebli następuję przed montażem.

Standardowa oferta Firmy Dąbex nie obejmuje:

  • Wykonywania tynków strukturalnych,
  • Wykonywania i montażu blatów kamiennych (podlegają odrębnej wycenie),
  • Kładzenia glazury i terakoty oraz malowania ścian,

Podłączenia hydraulicznego zmywarek, lodówek z kostkarką, pralek, baterii i zlewu, czyli urządzeń wymagających kwalifikacji hydraulicznej. Mając na uwadze obowiązujące normy bezpieczeństwa oraz wymogi zawarte w gwarancji , podłączenia piekarników gazowych, płyt elektrycznych i gazowych są wykonywane przez osoby z odpowiednimi uprawnieniami.

W każdym z tych przypadków służymy radą i polecamy renomowane zakłady specjalizujące się w danej dziedzinie.