Schody

Zapraszamy do obejrzenia galerii z realizacjami projektów schodów.

Schody krok po kroku.

Wykwalifikowani pracownicy, dołożą wszelkich starań, aby Państwa komplet schodów był bezpieczny, ładny i wykonany z niezwykłą precyzją. Każdy z kompletów schodów wyprodukowanych w naszej firmie jest uprzednio indywidualnie mierzony i szczegółowo omawiany ze zleceniodawcą, co sprawia, że zamawiając schody w naszej firmie kupujecie Państwo mebel specjalnie dopasowany pod względem wymiarów do określonej klatki schodowej oraz wyglądem do Państwa preferencji, a co za tym idzie jest to małe arcydzieło sztuki stolarskiej w które i Państwo macie swój wkład.

W związku z tym, że etapy wytwarzania schodów począwszy od suszenia drewna, poprzez klejenie płyt stolarskich, aż po wykonanie i montaż gotowego wyrobu wykonane są przez naszą firmę, posiadamy pełną kontrolę nad procesem produkcji, a co za tym idzie dajemy na nasz wyrób 2 LATA GWARANCJI (wg warunków ogólnych). Jesteśmy dumni z tego, że udało nam się zrealizować postawione na początku działalności cele, takie jak wysoka jakość wyrobu i atrakcyjna cena

„Wasze wymarzone schody”. Oczywiście nasze wyroby spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i pozwalają Państwu jak i Waszej rodzinie na bezpieczne pokonywanie wysokości. Jesteśmy otwarci na potrzeby klienta, dlatego też jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa każdy model schodów zarówno z drewna krajowego jak i gatunków egzotycznych.

Nasza oferta obejmuje schody samonośne policzkowe, na konstrukcji bolcowej, schody pułkowe, schody dywanowe, schody spiralne, schody gięte, na konstrukcji stalowej, z elementami ze stali kwasoodpornej, szkłem i elementami ze stali kutej.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług.